V110B28M200BS3
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V110B28M200BS3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 200W
Foi de date: V110B28M200BS3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V110B28M200BS3
Număr parc V110B28M200BS3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4357 pcs Fișa cu date V110B28M200BS3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 66V - 154V Input Curent - Ieșire (Max) 7.14A
Numărul părții de bază V110B28M200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110B28M200BN3
V110B28M200BN3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 200W
In stoc: 5687 pcs
Descarca: V110B28M200BN3.pdf
RFQ
V110B28M200BS
V110B28M200BS
Producători: Vicor