V110B28M200B
VicorVicor
V110B28M200B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V110B28M200B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 200W
Foi de date: V110B28M200B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 247 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 247 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V110B28M200B
Număr parc V110B28M200B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 247 pcs Fișa cu date V110B28M200B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 66V - 154V Input Curent - Ieșire (Max) 7.14A
Numărul părții de bază V110B28M200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110B28M150BS2
V110B28M150BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 150W
In stoc: 5698 pcs
Descarca: V110B28M150BS2.pdf
RFQ
V110B28M200B3
V110B28M200B3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 200W
In stoc: 6808 pcs
Descarca: V110B28M200B3.pdf
RFQ
V110B28M150BS3
V110B28M150BS3
Descarca: V110B28M150BS3.pdf
V110B28M150BS
V110B28M150BS
Descarca: V110B28M150BS.pdf
V110B28M200BF
V110B28M200BF
Descarca: V110B28M200BF.pdf
V110B28M150BN2
V110B28M150BN2
Descarca: V110B28M150BN2.pdf
V110B28M200BF3
V110B28M200BF3
Descarca: V110B28M200BF3.pdf
V110B28M200BF2
V110B28M200BF2
Descarca: V110B28M200BF2.pdf
V110B28M200B2
V110B28M200B2
Descarca: V110B28M200B2.pdf
V110B28M150BN
V110B28M150BN
Descarca: V110B28M150BN.pdf
V110B28M200BG
V110B28M200BG
In stoc: 279 pcs
Descarca: V110B28M200BG.pdf
V110B28M150BN3
V110B28M150BN3
Descarca: V110B28M150BN3.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW