V110B28C200BL
VicorVicor
V110B28C200BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V110B28C200BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 200W
Foi de date: V110B28C200BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 570 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V110B28C200BL
Număr parc V110B28C200BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 570 pcs Fișa cu date V110B28C200BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Alte nume 1102-1219
V110B28C200BL-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 66V - 154V Input Curent - Ieșire (Max) 7.14A