V110B15M200BS
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V110B15M200BS
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 200W
Foi de date: V110B15M200BS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V110B15M200BS
Număr parc V110B15M200BS Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3677 pcs Fișa cu date V110B15M200BS.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 66V Tensiune - Intrare (Max) 154V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 88.1%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 66V - 154V Input Curent - Ieșire (Max) 13.33A
Numărul părții de bază V110B15M200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V110B15M200BN2
V110B15M200BN2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 200W
In stoc: 5179 pcs
Descarca: V110B15M200BN2.pdf
RFQ
V110B15M200BL
V110B15M200BL
Producători: Vicor
In stoc: 3515 pcs
Descarca: V110B15M200BL.pdf
RFQ
V110B15M200BS3
V110B15M200BS3