MV036F015M080A
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MV036F015M080A
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 1.5V 150W
Foi de date: MV036F015M080A.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 686 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 686 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MV036F015M080A
Număr parc MV036F015M080A Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 1.5V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 686 pcs Fișa cu date MV036F015M080A.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 1.5V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 26V Tensiune - Intrare (Max) 50V
Tip Voltage Transformation Module Dimensiune / Dimensiune 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serie MV036A Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Eficienţă 91.3% descriere detaliata Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 80A 26V - 50V Input
Curent - Ieșire (Max) 80A Aplicații ITE (Commercial)