MP028F036M12AL
VicorVicor
MP028F036M12AL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP028F036M12AL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 36V 120W
Foi de date: 1.MP028F036M12AL.pdf2.MP028F036M12AL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MP028F036M12AL
Număr parc MP028F036M12AL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 36V 120W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5871 pcs Fișa cu date 1.MP028F036M12AL.pdf2.MP028F036M12AL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 36V Tensiune - Intrare (Min) 16.1V
Tensiune - Intrare (Max) 50V Tip Pre-Regulator Module
Dimensiune / Dimensiune 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Serie VI Chip® PRM®
Putere (Wați) 120W ambalare Tray
Pachet / Caz Module Alte nume 1102-1017
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Eficienţă 95.6% descriere detaliata Pre-Regulator Module DC DC Converter 1 Output 36V 3.3A 16.1V - 50V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.3A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MP023GS
MP023GS
Producători: MPS (Monolithic Power Systems)
Descriere: PRIMARY-SIDE CC/CV CONTROLLER
In stoc: 100683 pcs
Descarca:
RFQ
MP0350-0B0
MP0350-0B0
Producători: Laird Technologies
Descriere: FERRITE PLATE 26.42X8.89X1.27MM
In stoc: 957594 pcs
Descarca: MP0350-0B0.pdf
RFQ
MP028F036M12AL-CB
MP028F036M12AL-CB
Producători: Vicor
Descriere: EVALUATION BOARDS PRM REGULATOR
In stoc: 399 pcs
Descarca: MP028F036M12AL-CB.pdf
MP024S
MP024S
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: CRYSTAL 2.4576MHZ 32PF T/H