DCM48AP150T320A50
VicorVicor
DCM48AP150T320A50 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCM48AP150T320A50
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 320W
Foi de date: DCM48AP150T320A50.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 510 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 510 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCM48AP150T320A50
Număr parc DCM48AP150T320A50 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 320W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 510 pcs Fișa cu date DCM48AP150T320A50.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.52" L x 0.90" W x 0.29" H (38.7mm x 22.8mm x 7.3mm)
Serie VI Chip® DCM® Putere (Wați) 320W
ambalare Tray Pachet / Caz 9-DIP Module
Alte nume 1102-5822
DCM48AP150T320A50-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 92.2%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 21.4A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 21.4A