DCD48AP120T320A50
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCD48AP120T320A50
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului EVAL BOARD FOR DCM48AP120T320A50
Foi de date: 1.DCD48AP120T320A50.pdf2.DCD48AP120T320A50.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 176 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 176 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCD48AP120T320A50
Număr parc DCD48AP120T320A50 Producător Vicor
cantitate valabila 176 pcs Fișa cu date 1.DCD48AP120T320A50.pdf2.DCD48AP120T320A50.pdf
Tensiune - ieșire 12V Tensiune - intrare 36 V ~ 75 V
IC / Partea utilizată DCM48AP120x320A50 Conținutul furnizat Board(s)
Serie VI Chip® DCM® Regulator Topologie Buck
Putere - Ieșire 320W Ieșiri și tip 1, Isolated
Alte nume 1102-5456 Scop principal DC/DC, Step Down
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență - Comutare -
descriere detaliata DCM48AP120x320A50 VI Chip® DCM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Curent - ieșire 26.67A