B384F120T30
VicorVicor
B384F120T30 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B384F120T30
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 300W
Foi de date: B384F120T30.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B384F120T30
Număr parc B384F120T30 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4607 pcs Fișa cu date B384F120T30.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 4.242kV
Tensiune - Intrare (Min) 360V Tensiune - Intrare (Max) 400V
Tip Bus Converter Module Dimensiune / Dimensiune 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serie VI Chip® BCM® Putere (Wați) 300W
ambalare Tray Pachet / Caz Module
Alte nume 1102-1015 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici Remote On/Off, UVLO Eficienţă 95.3%
descriere detaliata Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 360V - 400V Input Curent - Ieșire (Max) 25A