B048F240M30A
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B048F240M30A
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 300W
Foi de date: B048F240M30A.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 473 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 473 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B048F240M30A
Număr parc B048F240M30A Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 473 pcs Fișa cu date B048F240M30A.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 38V Tensiune - Intrare (Max) 55V
Tip Bus Converter Module Dimensiune / Dimensiune 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serie VI Chip® BCM® Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Eficienţă 95.5% descriere detaliata Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 38V - 55V Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Aplicații ITE (Commercial)