B048F096M24A
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B048F096M24A
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 9.6V 240W
Foi de date: B048F096M24A.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 429 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 429 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B048F096M24A
Număr parc B048F096M24A Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 9.6V 240W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 429 pcs Fișa cu date B048F096M24A.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 9.6V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 38V Tensiune - Intrare (Max) 55V
Tip Bus Converter Module Dimensiune / Dimensiune 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serie VI Chip® BCM® Putere (Wați) 240W
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Eficienţă 95.8% descriere detaliata Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 9.6V 25A 38V - 55V Input
Curent - Ieșire (Max) 25A Aplicații ITE (Commercial)