CG4-220U/12
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CG4-220U/12
Producator / Marca: Vector Electronics & Technology, Inc.
Descrierea produsului CARD GUIDE,220MM,WITH RETAINERS
Foi de date:
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CG4-220U/12
Număr parc CG4-220U/12 Producător Vector Electronics & Technology, Inc.
cantitate valabila 2732 pcs Fișa cu date
Serie VectorPak™ Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare 0.062" (1.57mm) Cards Tipul de accesorii Polycarbonate, Snap-In Mount, 8.661" (220.00mm)