CG3-160/12
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CG3-160/12
Producator / Marca: Vector Electronics & Technology, Inc.
Descrierea produsului CARD GUIDE 160MM PKG OF 12
Foi de date: CG3-160/12.pdf
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CG3-160/12
Număr parc CG3-160/12 Producător Vector Electronics & Technology, Inc.
Descriere CARD GUIDE 160MM PKG OF 12 Condiții libere de stare / stare RoHS Nu se aplică / Nu se aplică
cantitate valabila 4237 pcs Fișa cu date CG3-160/12.pdf
Serie VectorPak™ Alte nume CG3-160/12-ND
V2070
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable Pentru utilizare cu / produse asemănătoare 0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards
Tipul de accesorii Polycarbonate, Snap-In Mount, 6.299" (160.00mm)