VS-SD1700C45K
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD1700C45K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VS-SD1700C45K
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului DIODE MODULE 4.5KV 1875A DO200AC
Foi de date: 1.VS-SD1700C45K.pdf2.VS-SD1700C45K.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 440 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 440 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
2 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VS-SD1700C45K
Număr parc VS-SD1700C45K Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere DIODE MODULE 4.5KV 1875A DO200AC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 440 pcs Fișa cu date 1.VS-SD1700C45K.pdf2.VS-SD1700C45K.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Standard Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1875A
Tensiune - Defalcare DO-200AC, K-PUK Serie -
Starea RoHS Bulk Timp de recuperare invers (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F - Polarizare DO-200AC, K-PUK
Alte nume *SD1700C45K
SD1700C45K
SD1700C45K-ND
Tipul de montare Clamp On
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului VS-SD1700C45K
Descriere extinsă Diode Standard 4500V (4.5kV) 1875A Clamp On DO-200AC, K-PUK Configurarea diodelor 75mA @ 4500V
Descriere DIODE MODULE 4.5KV 1875A DO200AC Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 2.11V @ 4000A
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 4500V (4.5kV)