VS-SD1053C24S20L
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD1053C24S20L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VS-SD1053C24S20L
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului DIODE GP 2.4KV 1050A DO200AB
Foi de date: 1.VS-SD1053C24S20L.pdf2.VS-SD1053C24S20L.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 647 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VS-SD1053C24S20L
Număr parc VS-SD1053C24S20L Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere DIODE GP 2.4KV 1050A DO200AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 647 pcs Fișa cu date 1.VS-SD1053C24S20L.pdf2.VS-SD1053C24S20L.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Standard Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1050A
Tensiune - Defalcare DO-200AB, B-PUK Serie -
Starea RoHS Bulk Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F - Polarizare DO-200AB, B-PUK
Alte nume VSSD1053C24S20L Temperatura de funcționare - Junction 2µs
Tipul de montare Stud Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului VS-SD1053C24S20L Descriere extinsă Diode Standard 2400V (2.4kV) 1050A Stud Mount DO-200AB, B-PUK
Configurarea diodelor - Descriere DIODE GP 2.4KV 1050A DO200AB
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 2.26V @ 1500A Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 2400V (2.4kV)
Capacitate @ Vr, F -40°C ~ 150°C