VS-8TQ100GSPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-8TQ100GSPBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VS-8TQ100GSPBF
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK
Foi de date: VS-8TQ100GSPBF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile VS-8TQ100GSPBF
Număr parc VS-8TQ100GSPBF Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3167 pcs Fișa cu date VS-8TQ100GSPBF.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Schottky Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 8A
Tensiune - Defalcare TO-263AB (D²PAK) Serie -
Starea RoHS Tube Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F 500pF @ 5V, 1MHz Polarizare TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Alte nume VS8TQ100GSPBF Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului VS-8TQ100GSPBF
Descriere extinsă Diode Schottky 100V 8A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Configurarea diodelor 280µA @ 100V
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 720mV @ 8A
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 100V Capacitate @ Vr, F -55°C ~ 175°C