VS-8EWS12STRLPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-8EWS12STRLPBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VS-8EWS12STRLPBF
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului DIODE RECTIFIER 1200V 8A DPAK
Foi de date: VS-8EWS12STRLPBF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile VS-8EWS12STRLPBF
Număr parc VS-8EWS12STRLPBF Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere DIODE RECTIFIER 1200V 8A DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4005 pcs Fișa cu date VS-8EWS12STRLPBF.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Standard Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 8A
Tensiune - Defalcare D-PAK (TO-252AA) Serie -
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Timp de recuperare invers (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F - Polarizare TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Alte nume VS8EWS12STRLPBF Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului VS-8EWS12STRLPBF
Descriere extinsă Diode Standard 1200V (1.2kV) 8A Surface Mount D-PAK (TO-252AA) Configurarea diodelor 50µA @ 1200V
Descriere DIODE RECTIFIER 1200V 8A DPAK Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.1V @ 8A
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 1200V (1.2kV) Capacitate @ Vr, F -55°C ~ 150°C