VS-30ETH06STRLPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-30ETH06STRLPBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VS-30ETH06STRLPBF
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului DIODE FRED 30A D2PAK
Foi de date: VS-30ETH06STRLPBF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VS-30ETH06STRLPBF
Număr parc VS-30ETH06STRLPBF Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere DIODE FRED 30A D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66937 pcs Fișa cu date VS-30ETH06STRLPBF.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Standard Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 30A
Tensiune - Defalcare TO-263AB (D²PAK) Serie Automotive, AEC-Q101
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Timp de recuperare invers (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F - Polarizare TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Alte nume VS30ETH06STRLPBF Temperatura de funcționare - Junction 28ns
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului VS-30ETH06STRLPBF Descriere extinsă Diode Standard 600V 30A Surface Mount TO-263AB (D²PAK)
Configurarea diodelor 50µA @ 600V Descriere DIODE FRED 30A D2PAK
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 2.6V @ 30A Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 600V
Capacitate @ Vr, F -40°C ~ 150°C