VS-19TQ015STRLPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-19TQ015STRLPBF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VS-19TQ015STRLPBF
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 19A 15V D2PAK
Foi de date: VS-19TQ015STRLPBF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VS-19TQ015STRLPBF
Număr parc VS-19TQ015STRLPBF Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere DIODE SCHOTTKY 19A 15V D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31649 pcs Fișa cu date VS-19TQ015STRLPBF.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Schottky Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 19A
Tensiune - Defalcare TO-263AB (D²PAK) Serie Automotive, AEC-Q101
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F 2000pF @ 5V, 1MHz Polarizare TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Alte nume VS19TQ015STRLPBF Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului VS-19TQ015STRLPBF
Descriere extinsă Diode Schottky 15V 19A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Configurarea diodelor 10.5mA @ 15V
Descriere DIODE SCHOTTKY 19A 15V D2PAK Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 360mV @ 19A
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 15V Capacitate @ Vr, F -55°C ~ 125°C