VS-16FLR40S05
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-16FLR40S05 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VS-16FLR40S05
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA
Foi de date: VS-16FLR40S05.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VS-16FLR40S05
Număr parc VS-16FLR40S05 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere DIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21161 pcs Fișa cu date VS-16FLR40S05.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Standard, Reverse Polarity Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 16A
Tensiune - Defalcare DO-203AA Serie -
Starea RoHS Bulk Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F - Polarizare DO-203AA, DO-4, Stud
Alte nume *16FLR40S05
16FLR40S05
16FLR40S05-ND
Temperatura de funcționare - Junction 500ns
Tipul de montare Chassis, Stud Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului VS-16FLR40S05 Descriere extinsă Diode Standard, Reverse Polarity 400V 16A Chassis, Stud Mount DO-203AA
Configurarea diodelor 50µA @ 400V Descriere DIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.4V @ 16A Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 400V
Capacitate @ Vr, F -65°C ~ 150°C