VS-150SQ035TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VS-150SQ035TR
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 35V 15A DO204AR
Foi de date: VS-150SQ035TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile VS-150SQ035TR
Număr parc VS-150SQ035TR Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere DIODE SCHOTTKY 35V 15A DO204AR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3375 pcs Fișa cu date VS-150SQ035TR.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Schottky Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 15A
Tensiune - Defalcare DO-204AR Serie -
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F 900pF @ 5V, 1MHz Polarizare DO-204AR, Axial
Alte nume VS150SQ035TR Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului VS-150SQ035TR
Descriere extinsă Diode Schottky 35V 15A Through Hole DO-204AR Configurarea diodelor 1.75mA @ 35V
Descriere DIODE SCHOTTKY 35V 15A DO204AR Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 540mV @ 15A
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 35V Capacitate @ Vr, F -55°C ~ 150°C