V10P10HE3/87A
Vishay Semiconductor Diodes Division
V10P10HE3/87A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V10P10HE3/87A
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Foi de date: V10P10HE3/87A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V10P10HE3/87A
Număr parc V10P10HE3/87A Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5650 pcs Fișa cu date V10P10HE3/87A.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Schottky Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 10A
Tensiune - Defalcare TO-277A (SMPC) Serie eSMP®, TMBS®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F - Polarizare TO-277, 3-PowerDFN
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului V10P10HE3/87A Descriere extinsă Diode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-277A (SMPC)
Configurarea diodelor 150µA @ 100V Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 680mV @ 10A Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 100V
Capacitate @ Vr, F -40°C ~ 150°C
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V10P11P
V10P11P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 18V 2KA DISC 10MM
In stoc: 383820 pcs
Descarca: V10P11P.pdf
RFQ
V10P10HM3_A/I
V10P10HM3_A/I
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
In stoc: 268887 pcs
Descarca: V10P10HM3_A/I.pdf
RFQ
V10N
V10N
Producători: Apex Tool Group
Descriere: SNIP,TINNER,DUCKBILL,COMB,10.25
Descarca:
V10P12-M3/87A
V10P12-M3/87A
Descriere: DIODE SCHOTTKY 10A 120V TO-277A
Descarca: V10P12-M3/87A.pdf
V10P12-M3/86A
V10P12-M3/86A
Descarca: V10P12-M3/86A.pdf
V10P10HM3_A/H
V10P10HM3_A/H
Descriere: DIODE GEN PURP 100V 10A TO277A