U5131-000005-030PA
TE Connectivity Measurement Specialties
U5131-000005-030PA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: U5131-000005-030PA
Producator / Marca: TE Connectivity Measurement Specialties
Descrierea produsului SENSOR 30PSIA 1/4NPT .5-4.5V 2'
Foi de date: U5131-000005-030PA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 533 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 533 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile U5131-000005-030PA
Număr parc U5131-000005-030PA Producător TE Connectivity Measurement Specialties
cantitate valabila 533 pcs Fișa cu date U5131-000005-030PA.pdf
Tensiune - Defalcare - Stilul de terminare Cable
Funcția de comutare / evaluare Male - 1/4" (6.35mm) NPT Shell Style 4.75 V ~ 5.25 V
Serie U5100 Frecvență de răspuns 90 PSI (620.53 kPa)
Stilul portului Absolute Polarizare Cylinder
Tipul de ieșire Analog Voltage Alte nume 223-1002
U5131000005030PA
Diametrul orificiului 30 PSI (206.84 kPa) Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Presiune maximă Threaded
Codul producătorului U5131-000005-030PA Caracteristici Temperature Compensated
Descriere extinsă Pressure Sensor 30 PSI (206.84 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder Cifre sau caractere ±1%
Descriere SENSOR 30PSIA 1/4NPT .5-4.5V 2' Curent - aprovizionare (Max) 0.5 V ~ 4.5 V