USUR1000-302K
U.S. SensorU.S. Sensor
USUR1000-302K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USUR1000-302K
Producator / Marca: U.S. Sensor
Descrierea produsului THERM NTC 3KOHM 3892K RING LUG
Foi de date: 1.USUR1000-302K.pdf2.USUR1000-302K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile USUR1000-302K
Număr parc USUR1000-302K Producător U.S. Sensor
Descriere THERM NTC 3KOHM 3892K RING LUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3943 pcs Fișa cu date 1.USUR1000-302K.pdf2.USUR1000-302K.pdf
Serie USUR Rezistență în Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranța rezistenței ±10% Putere - Max 20mW
ambalare Bulk Pachet / Caz Ring Lug
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C Tipul de montare Free Hanging
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - Sârmă de plumb 3.00" (76.20mm)