PPG101A1-RE
U.S. SensorU.S. Sensor
PPG101A1-RE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PPG101A1-RE
Producator / Marca: U.S. Sensor
Descrierea produsului SENSOR RTD 100OHM 0.06% RADIAL
Foi de date: 1.PPG101A1-RE.pdf2.PPG101A1-RE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PPG101A1-RE
Număr parc PPG101A1-RE Producător U.S. Sensor
Descriere SENSOR RTD 100OHM 0.06% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19365 pcs Fișa cu date 1.PPG101A1-RE.pdf2.PPG101A1-RE.pdf
terminare PC Pins Coeficientul de temperatură ±3850ppm/°C
Serie PPG Toleranța rezistenței ±0.06%
Rezistență la 0 ° C 100 Ohms RTD Material Platinum
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 615-1037
PPG101A1-RE
PPG101A1RD
Temperatura de Operare -50°C ~ 500°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 100 Ohms RTD Platinum ±0.06% ±3850ppm/°C 500°C Radial
Actual 1mA Precizie ±0.15°C