GS302J1K
U.S. SensorU.S. Sensor
GS302J1K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GS302J1K
Producator / Marca: U.S. Sensor
Descrierea produsului THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
Foi de date: 1.GS302J1K.pdf2.GS302J1K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS conform cu excepția
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GS302J1K
Număr parc GS302J1K Producător U.S. Sensor
Descriere THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS conform cu excepția
cantitate valabila 108999 pcs Fișa cu date 1.GS302J1K.pdf2.GS302J1K.pdf
Serie GS Rezistență în Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranța rezistenței ±10% ambalare Bulk
Pachet / Caz Bead, Glass Temperatura de Operare 300°C
Tipul de montare Through Hole Lungime - Sârmă de plumb 1.00" (25.40mm)