SRWF5U36
Tripp LiteTripp Lite
SRWF5U36 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SRWF5U36
Producator / Marca: Tripp Lite
Descrierea produsului 5UWALL MNT RACK ENC 43X26X10
Foi de date: 1.SRWF5U36.pdf2.SRWF5U36.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 223 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SRWF5U36
Număr parc SRWF5U36 Producător Tripp Lite
cantitate valabila 223 pcs Fișa cu date 1.SRWF5U36.pdf2.SRWF5U36.pdf
Greutate 25 lbs (11.3kg) Ventilare Back, Bottom, Front
Tip Cabinet Rack Stil Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Informații despre transport Shipped from Digi-Key Serie SmartRack™
Alte nume SRWF5U36-ND
TL2248
Șine de montare One Pair
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Metal, Steel
Uşă Steel Dimensiuni - panou 8.750" L x 36.000" H (222.25mm x 914.40mm)
Dimensiuni - în general 9.701" L x 25.598" W x 43.201" H (246.40mm x 650.20mm x 1097.30mm) descriere detaliata Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 9.701" L x 25.598" W x 43.201" H (246.40mm x 650.20mm x 1097.30mm) Black