WDU18-200
Triad MagneticsTriad Magnetics
Triad Magnetics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WDU18-200
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului AC/DC WALL MNT ADAPTER 18V 200MA
Foi de date: WDU18-200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WDU18-200
Număr parc WDU18-200 Producător Triad Magnetics
Descriere AC/DC WALL MNT ADAPTER 18V 200MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9842 pcs Fișa cu date WDU18-200.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 18V
Tensiune - intrare 120VAC Dimensiune / Dimensiune 2.76" L x 1.97" W x 1.61" H (70.0mm x 50.0mm x 41.0mm)
Serie WDU Regiunea utilizată North America
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Alte nume 237-2312
WDU18-200-ND
Temperatura de Operare -10°C ~ 40°C
Nu consumați energie de încărcare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă - descriere detaliata 18V AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 200mA Lungimea cablurilor 72" (1.83m)