VPP28-2000
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP28-2000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VPP28-2000
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE
Foi de date: VPP28-2000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VPP28-2000
Număr parc VPP28-2000 Producător Triad Magnetics
cantitate valabila 4223 pcs Fișa cu date VPP28-2000.pdf
Greutate 1.7 lbs (771.1g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 14V, Series 28V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 4000Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 76.20mm L x 63.50mm W Serie PC Mount: World Series™
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 56 VA Alte nume 237-1094
VPP282000
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 46.02mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 4A, Series 2A Centru atingere No