FS56-020-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS56-020-C2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FS56-020-C2
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Foi de date: FS56-020-C2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FS56-020-C2
Număr parc FS56-020-C2 Producător Triad Magnetics
cantitate valabila 29635 pcs Fișa cu date FS56-020-C2.pdf
Greutate 0.17 lb (77.11g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 28V, Series 56V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 4200Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 66.68mm L x 55.55mm W Serie Split Pack™, Class 2/3, FS
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 1.1 VA Alte nume 237-1570
FS56-020-C2-B
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 39.67mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 40mA, Series 20mA Centru atingere No