FS48-250-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS48-250-C2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FS48-250-C2
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Foi de date: FS48-250-C2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
60 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FS48-250-C2
Număr parc FS48-250-C2 Producător Triad Magnetics
cantitate valabila 12334 pcs Fișa cu date FS48-250-C2.pdf
Greutate 0.7 lb (317.51g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 24V, Series 48V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 4200Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 47.63mm L x 39.67mm W Serie Split Pack™, Class 2/3, FS
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 12 VA Alte nume 237-1479
FS48-250-C2-B
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 36.50mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 500mA, Series 250mA Centru atingere No