FS28-420-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS28-420-C2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FS28-420-C2
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Foi de date: FS28-420-C2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
1020 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FS28-420-C2
Număr parc FS28-420-C2 Producător Triad Magnetics
cantitate valabila 8959 pcs Fișa cu date FS28-420-C2.pdf
Greutate 0.7 lb (317.51g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 14V, Series 28V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 4200Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 47.63mm L x 39.67mm W Serie Split Pack™, Class 2/3, FS
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 12 VA Alte nume 237-1481
FS28-420-C2-B
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 36.50mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 840mA, Series 420mA Centru atingere No
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FS28-85-B
FS28-85-B
Producători: Triad Magnetics
Descriere: XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
In stoc: 17546 pcs
Descarca: FS28-85-B.pdf
RFQ
FS28-420
FS28-420
Producători: Triad Magnetics
Descriere: XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
In stoc: 7549 pcs
Descarca: FS28-420.pdf
RFQ
FS2A-LTP
FS2A-LTP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: DIODE 2A 50V HSMA DO-214AC