FS20-300-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
Triad Magnetics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FS20-300-C2
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului POWER XFORM 230V/115V PRIM
Foi de date: FS20-300-C2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FS20-300-C2
Număr parc FS20-300-C2 Producător Triad Magnetics
Descriere POWER XFORM 230V/115V PRIM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11986 pcs Fișa cu date FS20-300-C2.pdf
Tensiune - Secundar 115V, 230V Tip Laminated Core
Stilul de terminare PC Pin Dimensiune / Dimensiune 41.28mm L x 33.32mm W
Serie Split Pack™, Class 2/3, FS Lichidări secundare Dual
Înfășurarea primară Parallel 10V, Series 20V Putere - Max 6 VA
Alte nume Q7425477 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului FS20-300-C2
Chipset-ul intenționat No Înălțime - așezată (Max) 33.32mm
Caracteristici Pins Parallel 600mA, Series 300mA Descriere POWER XFORM 230V/115V PRIM