FS120-300
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS120-300 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FS120-300
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului PC MOUNT POWER TRANSFORMER
Foi de date: FS120-300.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FS120-300
Număr parc FS120-300 Producător Triad Magnetics
Descriere PC MOUNT POWER TRANSFORMER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5281 pcs Fișa cu date FS120-300.pdf
Greutate 1.1 lbs (499g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 60V, Series 120V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 2500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 66.68mm L x 55.55mm W Serie -
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 36 VA Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 39.67mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 600mA, Series 300mA Centru atingere No