FP24-1000
Triad MagneticsTriad Magnetics
FP24-1000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FP24-1000
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului PC MOUNT POWER TRANSFORMER
Foi de date: FP24-1000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FP24-1000
Număr parc FP24-1000 Producător Triad Magnetics
Descriere PC MOUNT POWER TRANSFORMER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6234 pcs Fișa cu date FP24-1000.pdf
Greutate 0.938 lb (425.47g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 12V, Series 24V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 2000Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 72.90mm L x 57.15mm W Serie FP
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 24 VA Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 34.93mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 2A, Series 1A Centru atingere No