FP16-3000
Triad MagneticsTriad Magnetics
FP16-3000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FP16-3000
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului PC MOUNT POWER TRANSFORMER
Foi de date: FP16-3000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FP16-3000
Număr parc FP16-3000 Producător Triad Magnetics
Descriere PC MOUNT POWER TRANSFORMER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5278 pcs Fișa cu date FP16-3000.pdf
Greutate 1.4 lbs (635g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 8V, Series 16V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 2000Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 79.25mm L x 63.50mm W Serie FP
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 48 VA Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 34.93mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 6A, Series 3A Centru atingere No
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FP16-750-B
FP16-750-B
Producători: Triad Magnetics
Descriere: XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
In stoc: 9686 pcs
Descarca: FP16-750-B.pdf
RFQ
FP16310_HB-2X2MXS-M
FP16310_HB-2X2MXS-M
Producători: LEDiL
Descriere: LENS CLEAR 24DEG 29DEG MED SCREW
In stoc: 7096 pcs
Descarca: FP16310_HB-2X2MXS-M.pdf
RFQ
FP160
FP160
Producători: Amprobe
Descriere: FUSE 10A 600VAC 30XR 2PK