F56-110-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
F56-110-C2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F56-110-C2
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Foi de date: F56-110-C2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F56-110-C2
Număr parc F56-110-C2 Producător Triad Magnetics
Descriere XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23286 pcs Fișa cu date F56-110-C2.pdf
Greutate 0.44 lb (199.58g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 28 V, Series 56V
Tensiune - Primar 115V Tensiune - Izolare 2500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 41.28mm L x 33.32mm W Serie Split Pack™, Class 2/3, F
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Single
Putere - Max 6 VA Alte nume 237-1528
F56-110-C2-B
F56-110-C2-ND
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 33.32mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 220mA, Series 110mA Centru atingere No