F16-150-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
F16-150-C2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F16-150-C2
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Foi de date: F16-150-C2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
160 pcs
320 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F16-150-C2
Număr parc F16-150-C2 Producător Triad Magnetics
cantitate valabila 20361 pcs Fișa cu date F16-150-C2.pdf
Greutate 0.25 lb (113.4g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 8V, Series 16V
Tensiune - Primar 115V Tensiune - Izolare 4200Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 34.93mm L x 28.58mm W Serie Split Pack™, Class 2/3, F
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Single
Putere - Max 2.5 VA Alte nume 237-1492
F16-150-C2-B
F16-150-C2-ND
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 30.15mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 300mA, Series 150mA Centru atingere No