F10-2000-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
F10-2000-C2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F10-2000-C2
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Foi de date: F10-2000-C2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F10-2000-C2
Număr parc F10-2000-C2 Producător Triad Magnetics
cantitate valabila 11188 pcs Fișa cu date F10-2000-C2.pdf
Greutate 0.8 lb (362.87g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 5V, Series 10V
Tensiune - Primar 115V Tensiune - Izolare 2500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 57.15mm L x 47.63mm W Serie Split Pack™, Class 2/3, F
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Single
Putere - Max 20 VA Alte nume 237-1512
F10-2000-C2-B
F10-2000-C2-ND
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 36.50mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 4A, Series 2A Centru atingere No
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
F10-3600
F10-3600
Producători: Triad Magnetics
Descriere: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
In stoc: 8374 pcs
Descarca: F10-3600.pdf
RFQ
Producători: Triad Magnetics
In stoc: 13978 pcs
Descarca: F10-1200.pdf
RFQ
F10-2950546R
F10-2950546R
Producători: Harwin
Descriere: CONN FPC VERT 5POS 1.00MM SMD
Descarca: F10-2950546R.pdf
F10-250-C2
F10-250-C2
Descriere: XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Descarca: F10-250-C2.pdf
F10
F10
Producători: XP Power
Descriere: DC DC CONVERTER 1000V 10W