AX97-40680
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-40680 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AX97-40680
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului FIXED IND 68UH 2.5A 110 MOHM
Foi de date: AX97-40680.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AX97-40680
Număr parc AX97-40680 Producător Triad Magnetics
Descriere FIXED IND 68UH 2.5A 110 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40205 pcs Fișa cu date AX97-40680.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
ecranare Unshielded Serie AX97
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Surface Mount
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 68µH
Înălțime - așezată (Max) 0.284" (7.21mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 68µH Unshielded Wirewound Inductor 2.5A 110 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 110 mOhm Max
Ratingul curent 2.5A Curent - saturație -