AX97-304R7
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-304R7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AX97-304R7
Producator / Marca: Triad Magnetics
Descrierea produsului FIXED IND 4.7UH 6A 20 MOHM SMD
Foi de date: AX97-304R7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
350 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AX97-304R7
Număr parc AX97-304R7 Producător Triad Magnetics
Descriere FIXED IND 4.7UH 6A 20 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98575 pcs Fișa cu date AX97-304R7.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
ecranare Unshielded Serie AX97
Evaluări - Q @ Freq -
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 4.7µH Înălțime - așezată (Max) 0.232" (5.90mm)
Frecventa - Self Resonant - Caracteristici -
descriere detaliata 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 6A 20 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 20 mOhm Max
Ratingul curent 6A Curent - saturație -