LED90W-025
Thomas Research ProductsThomas Research Products
Thomas Research Products
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LED90W-025
Producator / Marca: Thomas Research Products
Descrierea produsului LED POWER SUPPLY
Foi de date: LED90W-025.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LED90W-025
Număr parc LED90W-025 Producător Thomas Research Products
Descriere LED POWER SUPPLY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6911 pcs Fișa cu date LED90W-025.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 25V
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 305VAC
Tip Constant Voltage Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.1mm x 71.4mm x 46.5mm)
Serie LED-90W Evaluări IP66
Putere (Wați) 90W Alte nume 93056623
Temperatura de Operare - Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OCP, OVP, SCP
Eficienţă 89% Dimming -
descriere detaliata 3.5A 25V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 3.5A