LED60W-027
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED60W-027 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LED60W-027
Producator / Marca: Thomas Research Products
Descrierea produsului LED DRIVER CV AC/DC 27V 2.3A
Foi de date: 1.LED60W-027.pdf2.LED60W-027.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LED60W-027
Număr parc LED60W-027 Producător Thomas Research Products
Descriere LED DRIVER CV AC/DC 27V 2.3A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2828 pcs Fișa cu date 1.LED60W-027.pdf2.LED60W-027.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 27V
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 305VAC
Tip Constant Voltage Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 7.25" L x 2.81" W x 1.83" H (184.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Serie LED-60W Evaluări IP66
Putere (Wați) 60W Temperatura de Operare -30°C ~ 65°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici OCP, OVP, SCP Eficienţă 90%
Dimming - descriere detaliata 2.3A 27V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Curent - Ieșire (Max) 2.3A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.
Aprobări CE, cULus
produse asemanatoare
LED60W-022
LED60W-022
Producători: Thomas Research Products
Descriere: LED DRIVER CV AC/DC 22V 2.72A
In stoc: 2478 pcs
Descarca: LED60W-022.pdf
RFQ
LED60W-036-C1670
LED60W-036-C1670
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.67A
In stoc: 3260 pcs
Descarca: LED60W-036-C1670.pdf
RFQ
LED60W-027-C2300
LED60W-027-C2300
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 9-27V 2.3A