LED60W-012
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED60W-012 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LED60W-012
Producator / Marca: Thomas Research Products
Descrierea produsului LED DRIVER CV AC/DC 12V 5A
Foi de date: 1.LED60W-012.pdf2.LED60W-012.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LED60W-012
Număr parc LED60W-012 Producător Thomas Research Products
Descriere LED DRIVER CV AC/DC 12V 5A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1169 pcs Fișa cu date 1.LED60W-012.pdf2.LED60W-012.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 12V
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 305VAC
Tip Constant Voltage Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 7.25" L x 2.81" W x 1.83" H (184.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Serie LED-60W Evaluări IP66
Putere (Wați) 60W Alte nume 1121-1526
Temperatura de Operare -30°C ~ 65°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OCP, OVP, SCP
Eficienţă 87% Dimming -
descriere detaliata 5A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 5A
produse asemanatoare
LED60W-018
LED60W-018
Producători: Thomas Research Products
Descriere: LED DRIVER CV AC/DC 18V 3.33A
In stoc: 2769 pcs
Descarca: LED60W-018.pdf
RFQ
LED56F
LED56F
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: EMITTER IR 940NM 100MA TO-46
In stoc: 4204 pcs
Descarca: LED56F.pdf
RFQ
LED60W-012-C5000-D
LED60W-012-C5000-D
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 5A
Descarca: LED60W-012-C5000-D.pdf
LED60W-015
LED60W-015
Descriere: LED DRIVER CV AC/DC 15V 4A