LED50W-040
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED50W-040 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LED50W-040
Producator / Marca: Thomas Research Products
Descrierea produsului LED DRIVER CV AC/DC 40V 1.25A
Foi de date: 1.LED50W-040.pdf2.LED50W-040.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LED50W-040
Număr parc LED50W-040 Producător Thomas Research Products
Descriere LED DRIVER CV AC/DC 40V 1.25A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2491 pcs Fișa cu date 1.LED50W-040.pdf2.LED50W-040.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 40V
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 305VAC
Tip Constant Voltage Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Serie LED-50W Evaluări IP66
Putere (Wați) 50W Temperatura de Operare -30°C ~ 60°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici OCP, OVP, SCP Eficienţă 87%
Dimming - descriere detaliata 1.25A 40V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Curent - Ieșire (Max) 1.25A California Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.
Aprobări CE, cULus
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LED50W-042-C1190
LED50W-042-C1190
Producători: Thomas Research Products
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 14-42V 1.19A
In stoc: 2498 pcs
Descarca: LED50W-042-C1190.pdf
RFQ
LED50W-040-C1250-D
LED50W-040-C1250-D
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 1.25A