PTN0.50WH100
TechflexTechflex
PTN0.50WH100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTN0.50WH100
Producator / Marca: Techflex
Descrierea produsului SLEEVING 1/2" X 100' WHITE
Foi de date: 1.PTN0.50WH100.pdf2.PTN0.50WH100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PTN0.50WH100
Număr parc PTN0.50WH100 Producător Techflex
Descriere SLEEVING 1/2" X 100' WHITE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2051 pcs Fișa cu date 1.PTN0.50WH100.pdf2.PTN0.50WH100.pdf
Lăţime - Grosimea peretelui 0.025" (0.64mm)
Introduceți atribute Expandable Tip Sleeving
Serie Flexo® PET Temperatura de Operare -70°C ~ 125°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Protecția lichidelor Gasoline Resistant
Lungime 100' (30.48m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Protecția mediului UV Resistant Diametru - exterior, ne-extins -
Diametru - interior, ne-extins 0.500" (12.70mm) Diametru - interior, extins 0.750" (19.05mm)