NHN1.25BK50
TechflexTechflex
NHN1.25BK50 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NHN1.25BK50
Producator / Marca: Techflex
Descrierea produsului SLEEVING 1-1/4" X 50' BLACK
Foi de date: 1.NHN1.25BK50.pdf2.NHN1.25BK50.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NHN1.25BK50
Număr parc NHN1.25BK50 Producător Techflex
Descriere SLEEVING 1-1/4" X 50' BLACK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1160 pcs Fișa cu date 1.NHN1.25BK50.pdf2.NHN1.25BK50.pdf
Lăţime - Grosimea peretelui 0.050" (1.27mm)
Introduceți atribute Expandable Tip Sleeving
Serie Gorilla Sleeve® Alte nume 1030-1107
NHN125BK50
Temperatura de Operare -60°C ~ 150°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Material Polyamide Monofilament, Halogen Free
Protecția lichidelor Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Lungime 50.00' (15.24m)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Protecția împotriva căldurii -
Caracteristici Chemical Resistant, Clean Cut Protecția mediului UV Resistant
Diametru - exterior, ne-extins - Diametru - interior, ne-extins 1.250" (31.75mm)
Diametru - interior, extins 1.500" (38.10mm) Culoare Black