TG.22.0112
TaoglasTaoglas
TG.22.0112 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TG.22.0112
Producator / Marca: Taoglas
Descrierea produsului RF ANT 850MHZ/900MHZ WHIP RA
Foi de date: TG.22.0112.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TG.22.0112
Număr parc TG.22.0112 Producător Taoglas
Descriere RF ANT 850MHZ/900MHZ WHIP RA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11650 pcs Fișa cu date TG.22.0112.pdf
VSWR 2.3 terminare Connector, SMA Male
Serie - Întoarcere pierdere -
Putere - Max 20W ambalare Bulk
Alte nume 931-1041
TG220112
Număr de benzi 5
Tipul de montare Connector Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Înălțime (Max) 1.764" (44.80mm) Câştig 0dBi
Interval de frecvență 800MHz ~ 2.2GHz Grupul de frecvențe Wide Band
Frecvență (centru / bandă) 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz Caracteristici -
descriere detaliata 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz CDMS, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSPA, PCS, UMTS Whip, Right Angle RF Antenna 800MHz ~ 2.2GHz 0dBi Connector, SMA Male Connector Mount Aplicații CDMS, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSPA, PCS, UMTS
Tipul antenei Whip, Right Angle
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TG.22.0112.HT
TG.22.0112.HT
Producători: Taoglas
Descriere: RF ANT 1.5GHZ WHIP RA SMA MALE