OMB.433.B06F21
TaoglasTaoglas
Taoglas
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OMB.433.B06F21
Producator / Marca: Taoglas
Descrierea produsului RF ANT 433MHZ WHIP STR N FEM
Foi de date: OMB.433.B06F21.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 671 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 671 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OMB.433.B06F21
Număr parc OMB.433.B06F21 Producător Taoglas
Descriere RF ANT 433MHZ WHIP STR N FEM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 671 pcs Fișa cu date OMB.433.B06F21.pdf
VSWR 1.5 terminare Connector, N Female
Serie - Întoarcere pierdere -
Putere - Max 100W ambalare Bulk
Alte nume 931-1458 Număr de benzi 1
Tipul de montare Bracket Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 Înălțime (Max) 43.071" (109.40cm)
Câştig 6dBi Interval de frecvență -
Grupul de frecvențe UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frecvență (centru / bandă) 433MHz
Caracteristici - descriere detaliata 433MHz ISM Whip, Straight RF Antenna 6dBi Connector, N Female Bracket Mount