GP.1575.35.3.A.02
TaoglasTaoglas
GP.1575.35.3.A.02 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GP.1575.35.3.A.02
Producator / Marca: Taoglas
Descrierea produsului RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Foi de date: GP.1575.35.3.A.02.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GP.1575.35.3.A.02
Număr parc GP.1575.35.3.A.02 Producător Taoglas
Descriere RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15392 pcs Fișa cu date GP.1575.35.3.A.02.pdf
VSWR 1.5 terminare Pin
Serie - Întoarcere pierdere -
ambalare Tray Alte nume 931-1120
GP1575353A02
Număr de benzi 1 Tipul de montare Adhesive
Ingress Protection - Înălțime (Max) 0.157" (4.00mm)
Câştig 2dBic Interval de frecvență 1.569GHz ~ 1.581GHz
Grupul de frecvențe UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Frecvență (centru / bandă) 1.575GHz
Caracteristici - descriere detaliata 1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna 1.569GHz ~ 1.581GHz 2dBic Pin Adhesive